Τεϊσέιρα ο μεγάλος πρωταγωνιστής – Δηλώσεις του αρχηγού

Δηλώσεις Αντρέ Τεϊσέιρα

Ο αρχηγός και μεγάλος πρωταγωνιστής στη σημερινή νίκη (2-1) της ΑΕΛ επί του Ακρίτα Χλώρακας μίλησε στη κάμερα της Cytavision.

Ο Αντρέ Τεϊσέιρα πέτυχε το πρώτο γκολ και κέρδισε το πέναλτι που έκανε γκολ ο Τζάλμα.

Οι δηλώσεις:

“Στο πρώτο ημίχρονο θεωρώ ότι παίξαμε αρκετά καλά. Στο δεύτερο ημίχρονο μας έβαλε πίεση ο Ακρίτας, αλλά αντέξαμε και στο τέλος κερδίσαμε. Χαρούμενος που βοήθησα την ομάδα σήμερα να φτάσει στη νίκη.

Για ματς Κυπέλλου με τη Νέα Σαλαμίνα: “Θέλουμε να πάμε μέχρι το τέλος του θεσμού. Πρώτα έχουμε τον αγώνα με την Πάφο και μετά θα σκεφτούμε τον αγώνα με τη Νέα Σαλαμίνα”.