120 λεπτά ήταν αρκετά…

Μετά από ένα χρόνο φεύγει από τον Απόλλωνα ο Χουσαίν "φορτωμένος" λεπτά συμμετοχών

Επίσημα παρελθόν από τον Απόλλωνα ο Έτζαζ Χουσαίν αφού οι “γαλάζιοι” ανακοίνωσαν και επίσημα τη λύση της συνεργασίας του.

Στον ένα χρόνο που ήταν στον Απόλλωνα ο Νορβηγός με Πακιστανικό πλέον διαβατήριο, αγωνίστηκε συνολικά 120 λεπτά. Ένα τετράλεπτο στο περσινό στραπάτσο από την Καρμιώτισσα(3-4) στην κανονική διάρκεια, 83 λεπτά στα περσινά πλέι-οφ, 22λεπτά στο 3-2 επί του ΑΠΟΕΛ, ένα 45λεπτο στην ήττα με 2-0 από τον Άρη, 14 λεπτά στην εκτός έδρας νίκη με Ομόνοια και ένα τρίλεπτο στην εκτός έδρας νίκη με ΑΕΚ.

Στη φετινή σεζόν “πρόλαβε” και αγωνίστηκε 23 λεπτά, 13 λεπτά στην ήττα από την Ομόνοια εκτός έδρας με 2-0 και στη νίκη με την ΑΕΛ ένα δεκάλεπτο! Ομολογουμένως μια άκρως αποτυχημένη μεταγρααφή…