Δόξα 1-0 Απόλλων (ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)

Οι δύο ομάδες θα αγωνιστούν δύο μισάωρα αντί 45 λεπτά τα ημίχρονα

Τη φιλική ήττα δέχθηκε ο Απόλλωνας στο ανακαινισμένο γήπεδο της Περιστερώνας από τη Δόξα με 1-0.

Ο αγώνας δεν χρήζει οποιουδήποτε σχολιασμού καθώς και οι δύο ομάδες ήταν ανέτοιμες και έπαιξαν δύο μισάωρα αντί 45λεπτα ημίχρονα.

Παρακολουθείστε μέσα από την ιστοσελίδα μας ζωντανά την εξέλιξη του φιλικού μεταξύ της Δόξας και του Απόλλωνα που διεξάγεται αυτή την ώρα στο ανακαινισμένο γήπεδο της Κατωτκοπιάς.

Έναρξη αγώνα

Πρώτο δεκάλεπτο στον αγώνα με τον Απόλλωνα να είναι καλύτερος και να χάνει ευκαιρίες με Ποντικό και Ογκεντά.

Δείτε εδώ την εξέλιξη

Πρώτο μισάωρο στον αγώνα με τη Δόξα να προηγείται με 1-0 με γκολ στο 26΄και τον Απόλλωνα να χάνει κάποιες ευκαιρίες με τελευταία την κεφαλιά του Τζουμ.

Δύο μισάωρα θα αγωνιστούν οι δύο ομάδες αντί 45λεπτά.

Ξεκίνησε το Β΄ ημίχρονο με πολλές αλλαγές για τον Απόλλωνα.

Μπήκαν στο παιχνίδι οι Ρομπέρζ, Β. Γιοβάνοβιτς, Μαυρίας, Αλεσάμι, Βα και Ίντζια στις θέσεις των Χρυσοστόμου, Καμπράλ, Χαμάς, Τζουμ, Αυγουστή και Νταμπό