Μεγάλη εκτός έδρας νίκη της Καρμιώτισσας κόντρα στον Απόλλωνα(pics)

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη για την Καρμιώτισσα κόντρα στον Απόλλωνα στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Νέων Α΄ κατηγορίας με 4-1.

Στο πρώτο ημίχρονο η Καρμιώτισσα ήταν καλύτερη και προηγήθηκε με 2-0. Στην επανάληψη ο Απόλλωνας προσπάθησε να πιέσει αλλά δέχθηκε και τρίτο γκολ.

Ο Απόλλωνας κατάφερε να μειώσει σε 3-1 με πέναλτι. Παρά τις όποιες προσπάθειες των ποδοσφαιριστών και των δύο ομάδων το σκορ του αγώνα δεν άλλαξε. Στα τελευταία λεπτά έγινε το 4-1 με αυτογκόλ του Απόλλωνα. Η Καρμιώτισσα έκανε την πρώτη της νίκη ενώ ο Απόλλωνας έμεινε στον ένα βαθμό μετά την ισοπαλία της πρεμιέρας.