Όλο το τέρμα δικό της, η μπάλα άουτ: Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για γκολ νίκης στις καθυστερήσεις από Σουηδή επιθετικό!

Η Τάμπι Τίντελ έχασε μία απίστευτη ευκαιρία στις καθυστερήσεις του αγώνα της Κρίστιανσταντ με τη Χάκεν.

Στο ποδόσφαιρο όλα μπαίνουν και όλα χάνονται και η Τάμπι Τίντελ το ένιωσε στο πετσί της…

Η επιθετικός της Κρίστιανσταντ είδε ένα ασύλληπτο λάθος στην άμυνα της Χάκεν να της δίνει την ευκαιρία να κάνει το 3-2 για την ομάδα της στις καθυστερήσεις, ωστόσο με κάποιον τρόπο που κανείς δεν μπορεί να καταλάβει, αστόχησε προ κενής εστίας!

Η Σουηδή επιθετικός έγινε κάτοχος της μπάλας στο ύψος της περιοχής χάρη σε μυθική γκέλα τερματοφύλακα και αμυντικού μα πλάσαρε μάλλον βιαστικά, με την μπάλα να περνά αργά και βασανιστικά άουτ…