Σκόραρε μεν αλλά έχασε τα άχαστα…

Ο Πέδρο Μάρκες σκόραρε ξανά, αλλά θα μπορούσε να κάνει ακόμα ένα εύκολο χατ τρικ

Το πέμπτο του γκολ με τη φανέλα του Απόλλωνα σκόραρε ο Πέδρο Μάρκες στο 5-0 των “γαλάζιων” κόντρα στην ΑΕΖ.

Μετά το χατ τρικ κόντρα στη Δόξα ο Πορτογάλος επιθετικός του Απόλλωνα, σκόραρε ξανά, είχε σκοράρει και στον αγώνα με την ΑΕΛ, αλλά το λιγότερο που θα μπορούσε στον χθεσινό(22/10) αγώνα ήταν να κάνει ακόμα ένα χατ τρικ. Δύο τεράστιες ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο και δύο κραυγαλέες στο δεύτερο ημίχρονο θα μπορούαν κάλλιστα να γίνουν το λιγότερο χατ τρικ. Οι φίλοι του Απόλλωνα χαίρονται για τον Πορτογάλο και γνωρίζουν ότι μπορεί να δώσει περισσότερα γκολ τώρα που ξεκινούν τα ντέρμπι!