Λιάσος Λουκά: “Σε κάθε παιχνίδι θα είμαστε το αουτσάιντερ και κάθε παιχνίδι θα προσπαθούμε…”

Οι δηλώσεις του Λιάσου Λουκά μετά τη σημερινή(20/8) ήττα στην πρεμιέρα από τον ΑΠΟΕΛ

Διαβάστε τι ανέφερε ο προπονητής της ΑΕΖ, Λιάσος Λουκά μετά το τέλος του σημερινού(20/8) αγώνα κόντρα στον ΑΠΟΕΛ και την ήττα με 2-0.

“Καλή ποδοσφαιρική χρονιά. Συγχαρητήρια στο ΑΠΟΕΛ για τη νίκη του. Ότι καλύτερο και στην Ευρώπη και στο ΑΠΟΕΛ και στον Άρη. Ξέραμε ότι θα παίζαμε με μια πολύ καλή ομάδα.  Σταθήκαμε πάρα πολύ καλά, ήμασταν ανταγωνιστικοί ως το τελευταίο λεπτό. Το πρώτο ημίχρονο ήμασταν ελαφρώς καλύτεροι. Ήταν καλύτερο το ΑΠΟΕΛ στο δεύτερο ημίχρονο. Προσπαθήσαμε να μείνουμε στο παιχνίδι. Είχαμε 2 δοκάρια κι 1-2 σουτ.

Κρατάμε την προσπάθεια των παικτών. Κάθε εβδομάδα θα μπαίνουμε στο γήπεδο για να διεκδικούμε… Στόχος μας είναι η παραμονή. Σε κάθε παιχνίδι θα είμαστε το αουτσάιντερ και κάθε παιχνίδι θα προσπαθούμε να βρούμε τις αδυναμίες του αντιπάλου για να εκμεταλλευτούμε τα δικά μας προσόντα”.