Καιτσέφσκι: “Ήταν δύσκολο για εμάς το γκολ που δεχθήκαμε στην αρχή…”

Τι δήλωσε ο προπονητής της Καρμιώτισσας μετά την ήττα από την ΑΕΚ

Διαβάστε τι ανέφερε ο προπονητής της Καρμιώτισσας, μετά την ήττα με 4-0 από την ΑΕΚ.

“Ήταν δύσκολο για εμάς το γκολ που δεχθήκαμε στην αρχή. Μπράβο στην ΑΕΚ για το γρήγορο γκολ. Στην συνέχεια το παιχνίδι σταθεροποιήθηκε και ήμασταν πολύ κοντά στο να σκοράρουμε. Μέχρι και το τέλος του ημιχρόνου ήμασταν ισοδύναμοι.

Σκόραρε η ομάδα της ΑΕΚ αλλά εμείς δεν τα καταφέραμε. Στο 2ο ημίχρονο ο Ζελάγια είχε μία φάση να σκοράρει αλλά δεν τα κατάφερε. Μετά το τρίτο γκολ το παιχνίδι είχε τελειώσει για εμάς. Είναι ένα καλό παιχνίδι για να μπορέσω να κάνω μία ανάλυση παιχνιδιού και να δώσω κάποιες συμβουλές στους παίκτες ώστε να παίζουμε καλύτερα.”