Φιλική ήττα για Καρμιώτισσα

Η Haoel Beer Sheva ήταν η νικήτρια του φιλικού με 4-1

Την ήττα δέχθηκε η Καρμιώτισσα στο δεύτερο της φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας επί Πολωνικού εδάφους κόντρα στην Ισραηλινή Hapoel Beer Sheva με 4-1.

Η ομάδα της Καρμιώτισσας προηγήθηκε με τον Φάμπιο Κρουζ στο 16΄για να γυρίσουν οι Ισραηλινοί το παιχνίδι πριν τη λήξη του ημιχρόνου σε 2-1 με γκολ στο 19΄και 33΄. Στο δεύτερο ημίχρονο οι Ισραηλινοί πέτυχαν άλλα δύο γκολ στο 46΄και 51΄και διαμόρφωσαν το τελικό 4-1. Ο αγώνας ξεκίνησε στις 13:10.

Η Καρμιώτισσας ξεκίνησε τον αγώνα με τους Lukov, Gradinarou, Podstawski, De Nooijer, Καλτσά, Νεοφύτου, Αγγελή, Χατζηβασίλη, Φάμπιο, Χουσμπάουερ και Medimorec και στη συνέχεια έγιναν αρκετές αλλαγές.