Ισόπαλο το ημίχρονο, θα μπορούσε να σκοράρει η Καρμιώτισσα

Μοιρασμένο το πρώτο ημίχρονο του αγώνα στο Γ.Σ.Π με την ομάδα της Καρμιώτισσας να έχει πιο καλές ευκαιρίες για να σκοράρει.

Η ομάδα των Πολεμιδιών μπήκε με κεκτημένη ταχύτητα από την ισοπαλία της περασμένης αγωνιστικής κόντρα στον ΑΠΟΕΛ και προσπάθησε να απειλήσει αλλά λίγο η αστοχία, λίγο ο τερματοφύλακας της Ομόνοιας της στέρησαν το γκολ. Στο 24΄η Καρμιώτισσα έκανε την πρώτη της αλλαγή που ήταν αναγκαστική αφού ο Μαλεκκίδης πήρε τη θέση του Ευσταθίου.

Μετά και τα τρία λεπτά των καθυστερήσεων του ημιχρόνου ο διαιτητής σφύριξε τη λήξη που βρήκε τις δύο ομάδες να πηγαίνουν στα αποδυτήρια στο 0-0!