Bratu: “Δεν είμαι ευχαριστημένος…”

Δηλώσεις από τον προπονητή της Καρμιώτισσας μετά την ήττα από την Ανόρθωση

Διαβάστε τα όσα δήλωσε ο προπονητής της Καρμιώτισσας, Φλορίν Μπράτου, μετά το τέλος του σημερινού(23/5) αγώνα κόντρα στην Ανόρθωση και την ήττα με 2-1.

“Το πρώτο ημίχρονο ήταν δύσκολο τακτικά για εμάς, διότι σε αρκετές φάσεις δεν μπορέσαμε να πάρουμε την μπάλα από την αντίπαλο. Κάναμε αρκετά λάθη στη μεσαία γραμμή και χάναμε εύκολα τη μπάλα. Στο δεύτερο ημίχρονο, με τις αλλαγές η ομάδα προσπάθησε να πιέσει πιο ψηλά, εκεί κάναμε ένα μεγάλο λάθος και ήρθε το δεύτερο γκολ που μας «πέταξε» εκτός του ματς.

Δεν είμαι ευχαριστημένος, γιατί δεν βρήκα τη λύση να κρατήσω το κίνητρο σε υψηλό επίπεδο, όπως επίσης δεν είχαμε αρκετή ενέργεια στην ομάδα. Η τελευταία εικόνα μένει, πάμε να κερδίσουμε τον Ακρίτα”.