Δεύτερη ήττα για FC Krasava – Eny Ypsona

Όλα τα αποτελέσματα των σημερινών(17/9) αγώνων για τη 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας

Άλλη μια ήττα για την ομάδα της FC Krasava – Eny Ypsona που ηττήθηκε στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος από την Ομόνοια Αραδίππου εκτός έδρας με 4-3. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο ημίχρονο με 3-0, για να μειώσει σε 3-1 στην επανάληψη με τον Καρασάουσκας. Στη συνέχεια δέχθηκε και τέταρτο γκολ για να μειώσει σε 4-2. Προσπάθησε για την ισοφάριση όμως το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει σε 4-3 που ήταν και το τελικό σκορ με τον Λουκά στο 90΄.

Σε δύο αγώνες στις πρώτες δύο αγωνιστικές του πρωταθλήματος μετρά ισάριθμες ήττες και καλείται να ανακάμψει, αν δεν θέλει να μπλέξει σε περιπέτειες.