Ξέχασε από πότε έχει να σκοράρει…

Με σκόρερ τον Εύδωρα Σιλβέστρο η Καρμιώτισσα πέτυχε τη νίκη με 1-0 και ανέβηκε στη 2η θέση της βαθμολογίας

Θα ξέχασε από πότε έχει να σκοράρει ο μεσοεπιθετικός της Καρμιώτισσας, Εύδωρας Σιλβέστρος.

Ο 23χρονος πέτυχε χθες(23/10) στον εντός έδρας αγώνα της Καρμιώτισσας κόντρα στον ΑΣΙΛ το γκολ της νίκης της ομάδας του στο 27΄λεπτό. Ο προπονητής τον εμπιστεύτηκε για πρώτη φορά στο βασικό σχήμα και αυτός δεν τον διέψευσε αφού έκανε τη δουλειά του, ενώ στο 66ο λεπτό αντικαταστάθηκε.

Ο Εύδωρας παρά τα 23 του χρόνια έχει πολλές εμπειρίες καθώς από τις Ακαδημίες του Απόλλωνα και το πρωτάθλημα με τους U21 έφυγε, όμως δεν είχε τις κατάλληλες ευκαιρίες να εκμεταλλευτεί. Την περσινή χρονιά ήταν στον ΕΝΥ, ενώ φέτος ευελπιστεί ότι ένα νέο βήμα θα γίνει στην καριέρα του στην ομάδα της Καρμιώτισσας.