Φιλική νίκη για Καρμιώτισσα(pics)

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ - ΕΡΜΗΣ 1-0(Ορφανίδης)

Τη νίκη με 1-0 πήρε η Καρμιώτισσα σε σημερινό(21/8) φιλικό που έγινε στο Πελένδρι κόντρα στον Ερμή.

Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε στη “λευκή” ισοπαλία, ενώ στην επανάληψη επιτεύχθηκε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης με τον νεαρό Πάρη Ορφανίδη, που η ομάδα των Πολεμιδιών απέκτησε πρόσφατα από τον Απόλλωνα. Στην επανάληψη έγιναν αρκετές αλλαγές και από τις δύο ομάδες.

Ο προπονητής της ομάδας Γιαννάκης Ποντικός επέλεξε τους εξής έντεκα να ξεκινήσουν τον αγώνα:

Καιρίνος, Μαμμίδης, Γαβριήλ, Χρίστου, Χριστοφή, Δημητρίου, Χατζηβασίλης, Yebli, Didac, Rasic, Vasco Coehlio