Προσγειώθηκε ανώμαλα…(pics)

Μετά τις δύο συνεχόμενες νίκες κόντρα στο ΘΟΙ εντός έδρας και κόντρα στην ΑΛΚΗ εκτός έδρας η ομάδα του ΕΝΥ στον χθεσινό(31/10) εντός έδρας αγώνα κόντρα στην Ομόνοια Αραδίππου, ήταν πολύ πίσω από τις πραγματικές τις δυνατότητες και δέχθηκε την ήττα με 4-0!

Αξίζει να αναφέρουμε ότι στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα του ΕΝΥ ήταν πίσω δεχόμενη τρία τέρματα για να ακολουθήσει το τέταρτο στο δεύτερο ημίχρονο. Όλοι στην ομάδα του Ύψωνα θέλουν να αφήσουν πίσω τους την ήττα και να κοιτάξουν το επόμενο παιχνίδι που είναι το τοπικό ντέρμπι κόντρα στον Κούρη, που έρχεται με τη ψυχολογία στα ύψη μετά την τρίτη σερί νίκη και να επανέλθουν στα θετικά αποτελέσματα.